24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Олександра Полюховича з Терла похоронили разом із посестрою, яка намагалась його врятувати

Поширити

Сьогодні, 17 вересня, у Львові пропрощалися з полеглим на війні Олександром Полюховичем із села Терло. Наш земляк загинув 11 вересня поблизу населеного пункту Безіменне, що на Миколаївщині.

Аби віддати шану полеглому Герою, до Львова приїхали односельці, однокласники, вчителі школи, староста Терла, родина та друзі.

«Сім’я Полюховичів переїхала до Терла, коли Олександру було 11 місяців. Відтак, хлопець навчався у нашій школі. Кожен у селі запам’ятав Сашка доброю та порядною людиною. Завжди веселий, життєрадісний та усміхнений. Невимовний сум. Розділяємо біль втрати із рідними”, – каже директор Терлівської школи Олександр Терлецький.

Олександр Полюхович – гранатометник 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила. У перші дні повномасштабного вторгнення добровольцем пішов до війська. Декілька разів був поранений. Загинув унаслідок артилерійського обстрілу на Миколаївщині. Сиротами залишились двоє дітей.

Похоронили Героя у Львові разом із посестрою Ксенією Грициною. Ксенія – уродженка Хмельниччини. Їй було 29 років. Загинула, намагаючись врятувати Олександра Полюховича. У неї залишився 4-річний син.
Вічна пам’ять та вічна слава Героям!

Світлини Олександра Терлецького.

Ваш Голос Прикарпаття