24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

На Львівщині сили ППО збили ракету: уламки впали на цегельню

Поширити

14 червня в обідню пору сили протиповітряної оборони збили ракети на Львівщині, Хмельниччині та Тернопільщині. Про це заявили керівники обласних військових адміністрацій.

“Наші сили ППО збили над Золочевом російську ракету. Її уламки впали на цегельню. Наразі відомо, що постраждали четверо людей. Серед них одна дитина. Стан постраждалих лікарі оцінюють як легкий та середньої важкості. Запускали ракету з південно-східного напрямку”каже Максим Козицький, очільник Львівської ОВА.

“За попередньою інформацією, сьогодні, під час повітряної тривоги, сили протиповітряної оборони збили ворожу ракету. Уламки впали в полі, пошкоджень споруд немає. На даний час здійснюється пошук місця падіння уламків збитої ракети. Попередньо – жертв та руйнувань немає. Інформація уточнюється”повідомив голова Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.

Також керівник Тернопільської ОВА Володимир Труш заявив, що за попередньою інформацією, сили протиповітряної оборони спрацювали по кількох ворожих ракетах над Тернопільщиною. Спеціалісти виїхали на місця вибухів. Попередньо, жертв та руйнувань немає. Інформацію уточнюють.

Світлини з офіційної сторінки Максима Козицького

Ваш Голос Прикарпаття