20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

На потреби війська у Великій Лінині зібрали понад 20 тисяч гривень

Поширити

13 червня, у Святковий день Пресвятої Трійці, на шкільному подвір’ї села Велика Лінина колективи художньої самодіяльності Центру культури і дозвілля Старосамбірської громади провели благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України.

На культурне дійство зібралися жителі Великої Лінини та довколишніх сіл – як дорослі, так і діти.

Організатор – Старосамбірська міська рада. Зазначимо, що культура Старосамбірської громади не вперше проводить заходи на підтримку армії. Вони потрібні для всіх: і для засмучених через війну людей, і для шліфування майстерності виконавців, а головне – для підтримки захисників, які боронять Україну.

Раніше ми проводили такі заходи у Старому Самборі. Тепер започаткували виїзди до сіл. Бо є ж там люди, які хоч якось хочуть допомогти війську, але не знають, де можуть бути корисними. А тут як емоції для людей різного віку, так і користь. Враховуємо побажання місцевих старост. Знаєте, це дуже зворушливо, коли до скриньки підходить старенька бабця з паличкою, чи маленька дитина, розуміючи, що вона робить свою маленьку справу до нашої великої спільної. У час війни кожен має хоч якось відчути, що є воїном. Ми робимо те, що у наших силах. Все для перемоги», – розповідає Ігор Піхо, який відповідає за культурний фронт Старосамбірської громади.

Пожертви на ЗСУ склали 20500 гривень.

Ваш Голос Прикарпаття