25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Молодь Топільниці наколядувала на автомобіль для військових 40 тисяч гривень

Поширити

Сумне Різдво в Україні в двядцять третім році… Але разом з цим цьогорічні свята в Україні – це величний час, який запам’ятається всьому світу. Бо українці світлом своїх сердець освітлюють шлях до Правди для всієї Європи. Якби важко не було – ми переможемо! Бо в Україні воює і армія, і народ – від малого до старого. В останні дні ми довідались багато позитивних історій. Вразила нас і молодь села Топільниця. Тут наколядували майже 40 тисяч гривень на потреби військових.

В Топільниці дорослі дуже пишаються вчинком дітей та внуків. Як і щороку, у різних частинах села гуртувалася учнівська та студентська молодь, оновлювали костюми, ходили на репетиції, а у Різдвяні свята відвідували  домівки односельчан. Про намір віддати кошти на потреби ЗСУ вдома розповіли уже, коли порахували наколядовані гроші. Це було їхнє самостійне рішення. Й у селі цим всі дуже пишаються.

Вертеп «Підцерква» наколядувала 11 тисяч 455 гривень. Внесок для перемоги від вертепу  «Малиші»18 тисяч 200 гривень. А «Шляхта» наколядувала 10 тисяч гривень.

Кошти передали священнику зі Мшанця отцю Роману Грому, який оголосив збір на евакуаційний автомобіль для воїнів ЗСУ.

«Ми з сім’єю їхали у Топільницю на цвинтар до дідуся й бабусі. Я, як побачив Вертеп, аж дух перехопило. 15 років тому я теж так ходив. У нас дуже трепетно бережуть традиції, а сценарій Вертепу передають з покоління в покоління. У Топільниці справді вертепи єднають покоління і земляків. Так, в колективі «Малиші» царем був Остап Гамкало, який приїхав до бабусі зі Львова, навчається в гімназії. Батько хлопця загинув на війні. А він продовжує берегти традиції  і наближати перемогу в Україні. Пишаюся Топільницею! Дякую патріотичній молоді!», – ділиться враженнями Микола Бухній зі Старого Самбора. 

Ваш Голос Прикарпаття