20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Хресна дорога та фестиваль духовної пісні: можливість духовно збагатитися та наповнити життя сенсом

Поширити

Великий піст – це час для духовного оновлення, покаяння та єднання з Богом. У Старому Самборі протягом цього періоду організовують ряд заходів, які дають людям можливість духовно збагатитися, розвинути стосунки з Богом, наповнити своє життя змістом і сенсом.

7 квітня, у Хрестопоклонну неділю, уже за доброю традицією, парафія УГКЦ Старого Самбора запрошує всіх до участі у Хресній дорозі вулицями міста “Хресна дорога моєї України”. Це чудова можливість пройти шлях Христа, роздумуючи над Його стражданнями та смертю, а також про те, що Він пережив заради нашого спасіння. Буде 14 стацій. 14 молитовних зупинок. На них розважатимуть над муками Ісуса Христа та над стражнаннями українського народу, який гірко терпить у цій жорстокій війні. Будемо просити Бога, щоб у цей важкий час був з нами, будь нашою відвагою, щоб гідно пройти хресною дорогою нашої України, пам’ятаючи, що Його любов переможе все зло.

Через тиждень, 14 квітня, відділ культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради та комунальний заклад «Центр культури і дозвілля» організовують ІІ регіональний фестиваль духовної пісні «З піснею до Бога». Цей фестиваль стане справжнім святом для любителів духовної музики. У ньому візьмуть участь хорові колективи з різних храмів Старосамбірської громади.

Запрошуємо всіх до участі у цих духовних заходах!

Детальніше про заходи:

 • Хресна дорога “Хресна дорога моєї України”:
  • Дата: 7 квітня 2024 року
  • Час: 16:00
  • Місце: І стація біля каплички Богородиці Неустанної помочі при в’їзді у Старий Самбір (на Смільниці).
 • ІІ регіональний фестиваль духовної пісні «З піснею до Бога»:
  • Дата: 14 квітня 2024 року
  • Час: 16:00
  • Місце: Центр Культури і дозвілля

Не пропустіть цю чудову можливість зміцнити свою віру, духовно збагатитися та наповнити своє життя сенсом!

Головна світлина архівна

Ваш Голос Прикарпаття