15 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Капітан Ростислав Миник подякував землякам за дрон, на який збирали гроші

Поширити

Військові 128 окремої гірсько-штурмової бригади подякували жителям Старого Самбора за допомогу у придбанні дрона нічного бачення. Командиром роти тут є військовий з нашого міста Ростислав Миник.

Коли у захисників постала гостра потреба  – дрон із можливістю нічного бачення, вони організували збір. Відповідно мама та дружина Ростислава також долучилися до збору коштів.

«Я дуже дякую усім, хто долучився до збору мавіка! Це дуже важливо. Важливо для сина, який в небезпеці, важливо для матері. Бо буде більше можливості виконувати свої обов’язки. Плече у цій справі підставила парафія ПЦУ у Старому Самборі та наш священник отець Іван Білик. На базарі люди організовували збір. Розчулила Ростика школа, в якій він навчався, йому було приємно, що цінують його військову справу і допомага.ь. Нехай Господь допомагає нашим захисникам і візьме їх під свою опіку, а людям хай добро добром воздасться», – каже Наталія, мама Ростислава Миника.

Ростиславу Минику лише 24 роки. Закінчивши у 2016 Старосамбірську школу № 2, свідомо обрав професію військового. Коли в Україні уже тривала війна, вступив у Національну академію сухопутних військ. Його позивний «Гетьман». Зрозуміло, що добре веде шляхом до Перемоги своїх хлопців. За плечима чимало гарячих точок, зокрема Соледар і Бахмут, був поранений, лікувався в госпіталі. Сьогодні воїн на гарячому Запоріжжі. Не сумнівається у перемозі і дякує за підтримку тилу.

«Дрон у роботі і допомагає нам вправно працювати, за допомогою корегування дроном, нищимо успішно ворогів. Дякую всім, хто долучався до збору. Випускникам моєї школи щасливої подорожі в самостійне життя. Робимо все для того, щоб ви реалізували себе в успішній державі», – написав 24-річний капітан Ростислав Миник  до редакції і показав шматочок відео.

Нагадаємо, у червні ми публікували матеріал, про те, що підрозділу, в якому він служить, потрібен дрон. І він у нього вже. Ростислав Миник повсякчас намагається на війні сумлінно робити свою справу, його воєнне кредо: більше поту менше крові.

Ваш Голос Прикарпаття