24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Демобілізованим захисникам Олександру Селещуку та Михайлові Левицькому вручили нагороди

Поширити

Два оборонці зі Старосамбірщини отримали державні нагороди. Вручення відбулося вчора, 25 липня,  у першому відділі Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в Старому Самборі. Нагороди вручив начальник Роман Казан.

За особисту мужність, самовіддане виконання військового обов’язку і вірність військовій присязі медаль «Захиснику Вітчизни» вручили Олесандру Селещуку з села Чаплі.  А Михайлу Левицькому зі Стрілок Роман Казан вручив медаль «За військову службу Україні». Відповідні укази підписав Президент України.

«Такі люди, як Ви, є з великої букви. Ви захищали нашу Державу, наші міста і села, наші сім’ї і родини. Великий Вам уклін, я Вам щиро дякую. Ви – Герої нашої сучасності. Я це розумію», – сказав Роман Казан, який також захищав Україну на гарячому фронті.

Як Олександр Селещук, так і Михайло Левицький, зголосилися боронити Україну в перший день повномасштабного вторгнення.

Олександр захищав Україну й під час АТО, пройшов Авдіївку, Красногорівку в 15 батальйоні 58 бригади. У великій війні був командиром відділу у 24 окремій механізованій бригаді ім. короля Данила.

Для Михайла Левицького зі Стрілок велика війна була приводом стати на захист своєї держави, щоб не було загрози для його сім’ї дворічного синочка Тимофійчика, дружини Любові. Він – і прагнув захистити Україну від лютого ворога. Був водієм санітарної машини.  

Ці чоловіки сумлінно виконували свої обов’язки, щоб захистити нас і Україну. В обох свої воєнні історії, але, дякувати Богу, живими повернулися до рідного дому

Ваш Голос Прикарпаття