24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Канікули з користю: у Старій Солі при бібліотеці запрацював англомовний гурток

Поширити

Цікаву ініціативу започаткувала Старосамбірська публічна бібліотека. Щосереди впродовж літа в Старій Солі в  ігровій формі відбуватимуться заняття англійською з дітьми молодшого шкільного віку. Працюватиме з дітьми місцева бібліотекарка Віра Головко.

«Правду кажуть, що наші діти, як квіти. Вони – різні. Кожен по-своєму гарний. І не їхнім вибором було стати дітьми війни. Тому зараз діти багато в чому зараз обмежені, зокрема в спілкуванні, в практичному закріпленні вивченого матеріалу. А коли з ними робиш щось цілком незвичне – то вони не йдуть, а біжать в бібліотеку», – розмірковує  бібліотекарка.

Віра за освітою – вчителька англійської мови. Практикувала такі заняття і минулоріч.  Разом з дітьми назвали англомовний гурток” Sunflower”, що в перекладі на нашу мову “Соняшник”- символ сили, праці і добробуту.

 

«Для занять вибираємо окремі теми й в  ігровій формі, використовуємо в спілкуванні максимум англійської мови. Також переглядаємо і обговорюємо мультфільми англійськоюМетою занять є закріпити свої знання мови зі школи та навчитися нового», – продовжує Віра.

Окрім того, цікаві потрібні заняття з англійської популяризують бібліотеку, як таку в звичному сприйнятті.

«Нас на зборах з колегами націлюють, що ми маємо бути не просто видавачами книг, а центром дозвілля, потрібними громаді закладами. От стараємося, хто як може. Черпаємо одні в одних натхнення, дослухаємося до мудрих порад нашого керівництва. Ростемо самі й за нами тягнуться люди – і дорослі й діти, бо  до заходів долучаємо різні вікові категорії. Особливо у цей складний час  єдиною сім’єю йдемо до перемоги», – завершує Віра Головко.

Ваш Голос Прикарпаття