25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Як залучати кошти у власну справу: в Старосамбірській громаді провели тренінг для підприємців

Поширити

Де шукати додаткові кошти, які надаються на безповоротній основі? Що таке грант? Як правильно сформувати проектну заявку? Це та інше обговорювали учасники тренінгу «Фінансові можливості для підсилення українського підприємництва». Навчання проводили вчора, 13 червня, у Старому Самборі.

Учасниками заходу були підприємці, представники  бізнесу Старосамбірської, Добромильської, Хирівської та Стрілківської громад. Тренінг проводили асоціація «Інвест офіс» спільно з Програмою розвитку ООН в Україні та за фінансової підтримки Європейського союзу.  У межах програми підприємці проходять безкоштовне навчання з отримання грантів для розвитку свого бізнесу. В «Інвест офісі» кажуть, що спостерігають ріст популярності грантового фінансування для підтримки українського бізнесу. Тому важливо вміти користуватися цими інструментами, щоб забезпечити стабільний розвиток своїх підприємств та залучати нові можливості для розвитку.

«Тренінг виявився дуже цікавим та корисним. Знаєте, я не з тих людей, які люблять сидіти та слухати різні навчання. Завжди вважала, що це трохи марна трата часу без практичної користі. Але цього разу був виняток. Прослухала тренінг на одному диханні: від початку й до кінця. І, що важливо, не лише прослухала, але й взяла до уваги рекомендації та користуватимусь ними. Цікаво було поспілкуватись з людьми, які просувають бізнес в такий не простий для всіх час,  дають роботу іншим і платять податки», – ділиться враження учасниця тренінгу Соломія Вовчик, яка має власний бізнес у Старому Самборі. Жінка, попри війну, активно розвиває й розширює свою справу, не боїться труднощів та викликів, а працює на користь для себе та для інших.

Згідно з результатами дослідження, проведеного «Інвест офісом» серед підприємців Львівщини, тільки 10% опитаних використовували гранти та інші види безповоротного фінансування. Відсутність інформації та досвіду використання таких інструментів стали головними перешкодами у досягненні результату. Загалом проведуть 20 офлайн та 10 онлайн тренінгів.

Довідка

АсоціаціяІнвест офісдопомагає підприємцям підібрати фінансові програми та гранти для розвитку власної справи. Створена у 2022 році, за ініціативи Львівської обласної військової адміністрації, Львівської міської ради та Бізнес-школи УКУ. Звернутися для консультації можна за адресою: м. Львів, вул. М.Скорика (Чайковського), 13.

Ваш Голос Прикарпаття