25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Ловися, рибко, велика і мала: у Старосамбірській громаді проведуть І чемпіонат з риболовлі

Поширити

У Старосамбірській громаді проведуть І відкритий чемпіонат з рибної ловлі для дорослих та дітей. Рибалок-аматорів запрошують у село Лаврів  Великолінинського старостинського округу  на штучних водоймищах.

«Ми започатковуємо цей захід, щоб пропагувати здорове дозвілля, популяризувати риболовний спорт у громаді та визначити кращих спортсменів з риболовного спорту, підвищити спортивну майстерність та удосконалення техніки володіння спортивним знаряддям», – розповідає Тарас Зубальський, фахівець відділу культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради.

До заходу запрошують дорослих та дітей, яким виповнилося 10 років. Діти беруть участь лише в супроводі дорослого учасника команди.

«Спільне сімейне дозвілля дорослих з дітьми також має неабиякі переваги. Воно сприяє зміцненню дружби, довіри в родині. Якщо проводити час неординарно, то яскраві враження залишаються на все життя», – розмірковує Тарас Зубальський.

Змагання проходитимуть 17 червня, у суботу. Початок о 7.00 год.

Учасники рибальського турніру, які займуть призові місця будуть нагороджені кубками, медалями та дипломами.  Переможців визначаються за найбільшою вагою улову. Організатор заходу – віддділ культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради.

За детальною інформацією звертатися за телефоном: 0964313837 (Тарас).

Ваш Голос Прикарпаття