25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

І плакало небо разом з людьми: у Стрільбичах попрощалися з Олександром Бойком

Поширити

У неділю, 19 лютого, у Стрільбичах в останню земну путь провели загиблого на війні Олександра Бойка. Попрощатися з полеглим чисельно прийшли односельчани, військові, духовенство, рідні та близькі.

Воїн служив у 77 аеромобільній бригаді. Загинув 13 січня, виконуючи бойові завдання під Соледаром. Назавжди 41…

У селі пригадують, як щоденно відводив синочка на шкільний автобус, як робили усе воєдино з дружиною. Був працьовитий та щирий, завжди безвідмовний в допомозі, пишався своїми діточками…

Щоб відслужити чин похорону разом з місцевим священником Василем Ігнатищем, до Стрільбич приїхали чисельно священники. Змістовні проповіді, подяка рідним за Героя, котрий, за покликом держави пішов боронити Україну, військові салюти та спільне виконання на могилі Державного гімну – це частина прощальної церемонії.

А є ще невиплакане море сліз в дружини Лесі, в синочків Івана та Назарчика і гірке болюче сьогодення без чоловіка, без тата, без брата…

Це був дуже й дуже складний час – від зникнення зв’язку з Олександром, час пошуків, опізнання і похорону. Але дякуємо всім, хто був з нами – місцевий староста Роман Пецкович, щиро вдячні військовому комісару, усім військовим, міському голові, духовенству і всій громаді, всім, хто був з нами в цей важкий час“, – каже сестра полеглого Оксана.

Біда через війну знову торкнулася нашої Старосамбірської громади. Висловлюю щирі співчуття дружині Лесі, синам Івану та Назарчику, усій родині. Це не лише ваш біль – це наша спільна біда, це рани всієї нашої України. Сьогодні й небо плаче в унісон з близькими. Ще одне невинне життя забрала росія. Дякуємо Олександру за жертву. Він разом з іншими полеглими воїнами боронитиме Україну з небес“, – написав очільник Старосамбірської громади Ігор Трухим, який разом з багаталюдною громадою провів Героя в останню земну путь.

…Ніколи не забудемо. Ніколи не пробачимо…

Ваш Голос Прикарпаття