24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

І казковий батальйон повоює: у Старому Самборі нагородили дітей творчо-патріотичного конкурсу

Поширити

Песика з «Щенячого патруля» одягнула у військову форму Аня Кіт. Бо, вважає, цей герой  у різних пригодах вміє вирішувати складні проблеми.

«Меріду хоробру серцем» зробила військовою Софія Половчак, бо головна героїня була дуже хоробра і робила різні подвиги, чинила добрі справи, як і наші захисники на фронті.

Оля Вацяк у військову форму «вбрала» олівцями Сквідварда з «мультфільму «Губка Боб», бо вирішила, що він «добре повоює».

Софія Деркач намалювала «Лисицю», яка подолала чупакабру в казці Олександра Зімби, лиска ж і з москалями дасть собі раду.  У родині Деркачів намалювали ще двох казкових героїв Христя та Назар.

Анна-Марія Гавриляк намалювала казкового котика, якого вигадала сама і написала «ЗСУ – найкращі!»

Гарні малюнки на конкурс подали і Іринка Піхо, Даринка Пупа, Олеся Піхо, Марія Луць, Лиженко Валерія, Андрій Микитюк.

Так конструктивно адаптували емоції, повязані з війною,  цих та інших дітей працівники Старосамбірської публічної бібліотеки, залучивши малих українців  до конкурсу «Казковий батальйон».

Сьогодні, 19 липня, у бібліотеці нагородили переможців.

Вручив призи юним художникам – переможцям та учасникам –  міський голова Старого Самбора Ігор Трухим. Він побажав діточкам гарного літа та позитивних емоцій. А у коментарі «ВГП» зазначив, що цей творчо-патріотичний конкурс має на меті викликати у дітей як заохочення до змістовного дозвілля, так і розуміння, що і вони частинка непереможної нації.

Так, справді, діти ж пишаються, що Свинка Пеппа влучила у російський літак, а Нептун потопив російський корабель «москва».

Керівник відділу культури, молоді, спорту та туризму Ігор Піхо та спеціалістка Наталя Васурчак, подякували дітям за участь та творчість і пообіцяли організовувати інші цікаві для них зустрічі.

Варто зазначити, що діти разом з батьками уважно стежили за ходом справ щодо оцінювання. А до складу журі входив будь-хто з охочих. Адже переможців визначали за кількістю вподобайок на інтрнет ресурсах.  Переможцем став Ігор Коваль.

Роботи малих художників можна оглянути у читальній залі Старосамбірської публічної бібліотеки.

Ваш Голос Прикарпаття