18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Культурний фронт Старосамбірщини тільки міцніє: у цьому переконалися й військові

Поширити

Магнітики, брелочки, браслети, ангелики, бантики… Здавалося б, яка з цьго користь армії?

У відділі культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради подбали про те, щоб у дітей громади було цікаве дозвілля, а заразом, аби вони теж долучились до перемоги. Відтак, у закладах культури проводять цікаві майстеркласи, діти спільно з працівниками культури власноруч виготовляють різні цікаві штучки, у кожен виріб вкладають свою душу й заряджають на перемогу. Потім це все продають на благодійному ярмарку. Власне вчора, 27 липня, був перший день ярмарки. Діти наторгували для ЗСУ 3 186 тисяч гривень.

«Приємно, що під час війни в Україні діти прагнуть долучитися до спільної перемоги. Працівники відділу культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради підтримали ініціативу активних дітей нашої громади, які три дні власноруч виготовляли патріотичні сувеніри. І так уже два дні триває благодійний ярмарок. Радість дітей неможливо передати, адже вони розуміють, що роблять велику справу – наближають переможний мир України», – коментує Ігор Піхо, начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму.

Неабияк приємно, що культурний фронт Старосамбірщини отримав позитивну оцінку від них – наших захисників. Адже сьогодні, у День української державності, військові завітали до Старосамбірського історико-краєзнавчого музею та бібліотеки.

«У нас сьогодні були найкращі гості – воїни ЗСУ. Вони ознайомились із тематичною книжковою виставкою “Українська державність. Етапи становлення” та виставкою дитячих малюнків “Казковий батальйон”. Відвідали благодійну ярмарку, організовану для збору коштів на потреби армії. Бачили б ви їхні емоції від нашого «Казкового батальйону». Малюнки дуже підняли їм настрій. До речі, усі малюнки і ще сувеніри ми подарували нашим гостям, а вони передадуть їх і своїм побратимам», – розповіла нашому сайту директорка Старосамбірської публічної бібліотеки Людмила Сольчаник.

Фото: Старосамбірська публічна бібліотека.

Ваш Голос Прикарпаття