25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Футбол для перемоги: Старий Самбір проводить серію благодійних матчів

Поширити

Завтра, 22 травня, у Старому Самборі проведуть спортивне свято. І не просто для задоволення глядачів, і не просто для шліфування вправності спортсменів, головна мета – підтримати армію.

У товариській зустрічі змагатимуться футбольні клуби Старого Самбора та Стрілківської територіальної громади. Усі охочі під час матчу матимуть можливість пожертвувати кошти на потреби війська.

«Я прихильних футболу і не пропускаю жодних матчів у місті. Ходив і минулого тижня. Не добре закритися в хаті й дивитися постійно телевізор. Була інша атмосфера. Є ті, хто воює, а є ті, хто підтримує. Подивився футбол, кинув свою сотню і завтра піду. Так спокійніше, сприймаю, як мій міліметр до перемоги», – розповідає пан Ігор.

Нагадаємо, минулої суботи у футбольному поєдинку зустрічалася збірна команда Самбірського району та футбольного клубу «Рух» зі Львова. Здорова конкуренція, жага перемоги на полі, пристрасті вболівальників на трибунах і спільно від усіх – 18 тисяч гривень на ЗСУ.

До слова, на стадіоні встановлені нові глядацькі трибуни. Праворуч від входу крісла для глядачів жовто-сині, ліворуч – червоно-чорні. Це виразно помітно, адже міський стадіон Старого Самбора давно потребував капітальної реконструкції.

«У нас уже є проєктно-кошторисна документація на повне оновлення стадіону. Мали почати реалізовувати проєкт цього року. Встановили лише гостьові трибуни. У планах –  бігові доріжки, тенісний корт, площадка для вуличного баскетболу. І загалом, хотіли покращити благоустрій стадіону. В облдержадміністрації погодилися нам сприяти. Тут ще буде все, що запланували, по сучасному і гарно та зручно для людей. Але зараз у всіх нас завдання одне – бути надійним тилом для тих, хто на передовій, всі свої зусилля скерувати на перемогу. Вона однозначно буде, але залежить і від нас. Тому і культурні, і спортивні заходи в нашій громаді проводяться, як і в усій Україні, в контексті війни», – каже журналістці нашого сайту міський голова Ігор Трухим.

Матч розпочнеться о 16.00.

Ваш Голос Прикарпаття