21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Для мешканців Добромильської громади відкрили Центр надання адміністративних послуг

Поширити

Жителі Добромильської громади можуть отримувати якісні адміністративні послуги – тут діє сучасний ЦНАП. Його облаштовують, співпрацюючи з Львівською ОВА у рамках проєкту  «Посилення стійкості громад у регіонах України-фаза II” в межах  Програми розвитку ООН. Тут уже встановлено обладнання для електронної черги, а 15 вересня у Добромильській міській раді підводили підсумки проєкту.

«Добромильська територіальна громада є активною громадою, яка шукає та використовує різноманітні можливості. Відтак реалізувала проєкт по здійсненню капітального ремонту ЦНАП на загальну вартість – 384 858 грн, в тому числі, з них: за рахунок коштів обласного бюджету – 173 186 грн; кошти місцевого бюджету – 134 700 грн; – небюджетний внесок 76 975 грн,» – зазначила Галина Тупісь-Розвадовська, начальниця відділу розвитку надання адміністративних послуг управління з питань цифрового розвитку обласної військової адміністрації.

Також на подію завітали Михайло Гичка, депутат Львівської обласної ради, представник Програми розвитку ООН у Львівській області Ігор Назар.

Основна мета ініціативи – створити всі умови для покращення доступу людей, а особливо вразливих груп населення до якісних адміністративних послуг.

«За підтримки цього проєкту  ми вже отримали  Електронну чергу. Це система, яка з одного боку вирішує завдання управління чергами та розподілу навантажень на персонал ЦНАП, а з іншого – покращує сервіс для їх відвідувачів і підвищує якість обслуговування. Відвідувачі не відволікають персонал ЦНАПу питаннями, адміністратори ж працюють більш продуктивно». Уже маємо 5 планшетів для зручності обслуговування, робочу станцію для оформлення та видачі паспортних документів громадянина України, посвідчують особу чи її спеціальний статус з комплектом для зняття біометричних даних, отримані в рамках проєкту», – розповідає Петро Куляс, голова Добромильської територіальної громади.

Ваш Голос Прикарпаття