20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

В Созані в останню земну путь провели 30-річного Героя російсько-української війни

Поширити

Живим коридором, стоячи на колінах, та з лампадками зустрічали у суботу, 17 вересня, полеглого на війні Героя Миколу Гріма. Траурний кортеж складався з багатьох автомобілів, на яких майоріли національні прапори. Дорогою до рідного села Созань шану Герою віддавали у різних населених пунтках. Хоронили полеглого Героя з усіма військовими почестями.

Нагадаємо, Микола служив у 24 ОМБ, був старшим солдатом-кулеметником. На Миколаївщині під час мінометного і артилерійського обстрілу та авіаударів отримав поранення несумісні з життям.

«Йому лише тридцять. Ще б жити і жити. Миколу любили і поважали в селі, дуже хороша людина, з усіма ладив, усіх підтримував, нікого не образив. Коли отримав повістку, не було жодних заперечень чи страху – пройшов медогляд і поїхав. Служив з квітня. Дуже сумуємо і висловлюємо співчуття дружині Марії, батькам Марії та Петру, братам та сестрі», –  розповіли “ВГП” у Страшевицькому старостаті.

Микола Грім навчався у Страшевицькій школі, відтак закінчив Самбірський коледж економіки та інформаційних технологій.

«У загиблого залишились: молода дружина, батьки, родина. У загиблого залишилися усі ми, які назавжди впишемо його славетне ім’я в історію нашого краю, в історію нашої України! Доземно вклоняюсь Герою-захиснику, який поповнив лави небесного воїнства. Йому – вдячність, світла пам’ять, родині – щире співчуття», – зазначив Ігор Трухим, очільник Старосамбірської територіальної громади.

Ваш Голос Прикарпаття