25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Автошколу в Старому Самборі не закривають, здати практичний іспит можна у Самборі

Поширити

Пригадуєте, влітку депутати Старосамбірської міської ради скерували звернення до різних рівнів влади щодо того, щоб гірський край Львівщини не позбавляти права здавати теоретичні та практичні іспити на території Самбірського району. Річ у тім, що пілотний проєкт Міністерства внутрішніх справ зі забезпечення прозорих іспитів у сервісних центрах МВС передбачав на Львівщині лише 5  центрів для складання іспитів – у Львові, селі Зимна Вода (Львівський район), селі Червоне (Золочівський район) та у містах Стрий і Червоноград. Кожен з населених пунктів є віддалений від Старого Самбора, чи, скажімо, Турки і навіть Самбора.

Нещодавно від депутата Старосамбірської ради Василя Солтиса ми довідалися, що звернення у всі можливі інстанції таки дало результат: відтепер тим, хто має намір отримати водійські права, не буде потреби їхати у Стрий, Львів, Червоноград чи інші населені пункти.

«Ми, безсумнівно, тішимося, що у нашій Україні впроваджують реформи, що все буде прозоро і справедливо. Бо за українську землю і чесність у нашій державі й триває війна. Але реформи у своїй суті повинні приносити покращення. Однак щодо цього пілотного проекту, то на  Старосамбірщині виникла соціальна напруга. Однак, дякувати Богу нас почули. Іспити можна буде здавати у Самборі, а навчаємо, як і раніше у Старому Самборі. Отож, побоювання деяких людей, що в Старому Самборі не буде автошколи, виявилися безпідставними. Автошколу не закривають, а щоб здати практичний іспит, треба поїхати лише до Самбора», – каже Василь Солтис, депутат Старосамбірської міської ради.

Як і раніше, Старосамбірська автошкола «Автоклас-Лідер» проводить навчання на курси водіїв категорій А, А1, В, С1, С, ВЕ, С1Е, СЕ. Адреса автошколи: Львівська область, Самбірський район, с. Стрільбичі, вул. Яблунева 1 «Г», приміщення колишньої ТСЦ-4648.

Втім, охочі можуть з’ясувати все за телефонами: 0976-858-20-33; 067-788-31-38; 098-032-40-29; 097-235-55-16.

«Наші автомобілі обладнані системами відео і аудіофіксації, сторонній вплив на результати здачі не можливий. Наші учні складали іспити, приємно, бо 70 відсотків тих, хто навчається у Старосамбірській автошколі, здали його за першим разом. Хоча, знаєте, що тепер учні мають необмежену кількість спроб для складання іспиту. Ми проводимо кваліфіковане навчання з відеоуроками, доступно та якісно для слухачів автошколи, з охочими водити автомобілі працюють висококваліфіковані інструктори», – розповідає «ВГП» Орест Слутий, директор Старосамбірської автошколи.

Ваш Голос Прикарпаття