25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Діти з села Біличі ознайомилися з роботою посадовців Старосамбіської громади

Поширити

Сьогодні, 8 серпня, як і щовівторка, у голови територіальної громади Ігоря Трухима прийомний день. З візитом до очільника громади одночасно прийшли аж 31 особа. Це малі жителі Білицького старостинського округу. А разом з ними староста Петро Кіт, бібліотекарка Галина Гомзяк та директорка Народного дому Любомира Сольська.

-Добрий день! – звучало майже три десятки разів з дитячих вуст.

-Чи знаєте того чоловіка? – питає в дітвори начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму Ігор Піхо.

-Знаємо! – відповідають у кілька голосів. Відкривав у нас амбулаторію. Ще кілька дітей доповнюють, що були переможцями у різних конкурсах і він нагороджував їх призами.

«Діти, я тут працюю, бо ваші батьки та інші люди з нашої громади довірили мені бути головою територіальної громади. Це призначення стало для мене великою честю і водночас великою відповідальністю. У вас літо, бавтеся на повітрі, до рук беріть лише художні книжки, а з 1 вересня добре дружіть з підручниками, добре вчіться, бо ви колись будете великими людьми», – говорив до дітей Ігор Трухим.

Дітвора жваво спілкувалася з головою, наввипередки розповідаючи про свої літні захоплення та отримувала відповідь на свої прості питання. Відтак приміряла крісло очільника громади, робили світлини на згадку.

Цей 15-хвиллинний візит до очільника громади був одним із пунктів екскурсії дітей до центру громади. Також вони ще відвідали на кілька хвилинок залу засідань, де проводився тренінг «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад» і побачили, як народжуються ініціативи та ідеї гарних справ у громаді.

Про роботу відділу культури, молоді, спорту та туризму у своєму кабінеті розповів начальник Ігор Піхо.

«Улітку практикуємо екскурсії дітей з сіл до центру громади. У історико-краєзнавчому музеї діти пізнають побут і звичаї наших краян, а також бачать сучасну виставку «Речі Перемоги», до якої  належать експонати, привезені волонтерами та захисниками з фронту. Ну і на завершення повний спектр емоцій діти отримують у комфортній сучасній локації – дитячому інтерактивному просторі біблеотеки, який ми облаштували під час війни завдяки проєкту  «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка України». Хочемо, щоб малі жителі нашої громади мали цікаві канікули і розуміння, що вони важливі», – коментує для «ВГП» Ігор Піхо і каже, що захід організовується не вперше з метою любові дітей до свого рідного краю та громади, в якій проживають.

Ваш Голос Прикарпаття