21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Великій Лінині розпочали ремонт дороги

Поширити

Сьогодні, 7 серпня, розпочали ремонт дороги у Великій Лінині – викладають  нове дорожнє покриття з асфальтобетонної суміші. Напередодні підрядна організація виконала роботи з розпушування старого покриття, влаштування основи з щебенево-піщаної суміші та вирівнюючого шару.

Роботи здійснюються в межах експлуатаційного утримання за рахунок коштів Державного дорожнього фонду.

Окрім того, в  суботу, 5 серпня завершили ремонт автомобільної дороги місцевого значення С141703 Старий Самбір-Кобло. Впродовж тижня відремонтовано близько 700 м дорожнього покриття на цьому напрямку від вулиці Дністрова (Старий Самбір) до підйому на дорогу до с. Созань.

«У Старосамбірській громаді в багатьох населених пунктах  є проблемні дороги, які  потребують ремонту та догляду. Ми про це знаємо. Я розумію людей, яким щодня користуватися поганими дорогами і відчувати незручності від ям. Проте інформую, що ми будемо шукати можливості, щоб покращити стан доріг у громаді. Наразі ремонтуємо ті автошляхи, які можемо. Роботи проводитимуться поступово», – каже Ігор Трухим, голова територіальної громади.

Старосамбірська міська рада висловлює слова подяки начальнику Львівської обласної військової адміністрації Максиму Козицькому та заступнику голови облдержадміністрації  Юрію Бучку за систематичну підтримку Старосамбірської громади та реагування на її потреби.

Ваш Голос Прикарпаття