19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Найгірший відрізок дороги у селі Тершів ремонтують

Поширити

Сьогодні, 9 серпня, ремонтують дорогу в селі Тершів. Про це повідомив Ігор Трухим, очільник Старосамбірської громади, на своїй офіційній ФБ-сторінці.

Нове покриття проляже від церкви до залізничного вокзалу.

«Це найгірша ділянка дороги у нашому селі. Коли падав дощ – було сильне болото, коли було сонячно – після проїзду автомобілів піднімалася хмара пилюки. Люди не могли в спеку відчиняти вікна. Я мріяв, щоб її відремонтували 13 років. Ще коли балатувався на сільського голову в 2010 році, ставив собі серед іншого вирішити це питання. Стукав до районних інстанцій – не виходило. Дякую разом з людьми, що справа зрушилася з мертвої точки. Керівництво громади у співпраці з областю у цей непростий воєнний час вирішили нашу проблему», – каже «ВГП» староста Зіновій Головчак.

Він розповідає, що люди зраділи цій новині, напередодні вийшли разом, самотужки розчистили узбіччя, щоб підрядники швидше виконали роботу.

Додамо, як інформує голова Старосамбірської ТГ Ігор Трухим, минулої суботи завершили ремонт близько 700 м дорожнього покриття у напрямку від вулиці Дністрова (Старий Самбір) до підйому на дорогу до с. Созань.

8 серпня завершили стелити майже кілометр нового дорожнього покриття з асфальтобетонної суміші у селі Велика Лінина. Тепер Тершів.

Наступним кроком буде кілометр автошляху в Стрільбичах.

Також купити бетон для будівництва ви можете у компанії Бетон Мікс

«Старосамбірська міська рада дякує голові ОВА Максиму Козицькому та його заступнику Юрію Бучку за систематичну підтримку Старосамбірської громади та реагування на її потреби», – йдеться в повідомленні.

Ваш Голос Прикарпаття