20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Діти села Сушиця наярмаркували 8 тисяч гривень на потреби ЗСУ

Поширити

А ви розумієте, чому нас не здолає ворог? Жоден ворог. Бо ми спільно наближаємо перемогу. Не кажемо, що кожен на своєму фронті. Бо фронт у нас тільки один – у зоні бойових дій. Але кажемо, що навіть діти у нас працюють для великої перемоги.

1 жовтня, у свято Покрови, у День захисників та захисниць, у Народному домі мальовничого села Сушиця відбувся благодійний ярмарок. Перед тим громада молитовно вшанувала пам’ять усіх полеглих Героїв. У лавах небесного воїна і сушичанин Степан Петрівський, який став на захист країни на самому початку війни у 2014 році. Загинув у День незалежності України 2014 року.

«А знаєте, провести ярмарку – це була ідея самих діточок. Вони якось підійшли до мене й кажуть, що хочуть щось організувати для ЗСУ. Ми спільно обдумували й вирішили робити ярмарок у День захисника. Дуже горджуся своїми малими земляками, які мають великі патріотичні українські серця. Бо це саме завдяки їм нам вдалось зробити таке гарне дійство і долучитись до допомоги нашим славним незламним воїнам. Я вдячна їм і вдячна батькам за допомогу в організації, підтримку, розуміння, приготування смаколиків. Вдячна щедрим односельчанам, які донатили. Нехай Господь береже всіх, а головне наших воїнів та Україну», – розповідає директорка Народного дому с. Сушиця Оксана Петрівська, мама героїв. Адже її син загинув за Україну у 2014 році, а ще двоє пішли боронити країну на початку повномасштабного вторгнення.

Усі зібрані кошти, а це 8 тисяч гривень, та дитячі листівки й малюнки сушичани привезли до редакції «Голосу Прикарпаття». Кошти підуть на потреби земляків, які захищають Україну. Листи та малюнки волонтери особисто вручать воїнам у час чергової поїздки на фронт.

Ваш Голос Прикарпаття