17 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

«Діємо для здоров’я»: Україно-швейцарський проєкт на Старосамбірщині

Поширити

Упродовж липня на Старосамбірщині працювали мобільні медичні команди. Власне у рамках Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» медичні бригади двічі побували у Великій Лінині.

Відтак, на базі амбулаторії усі бажаючі отримали психологічну підтримку, пройшли огляд лікаря, а також виміряли рівень цукру та холестерину в крові, зробили ЕКГ, отримали певні лікарські засоби та консультацію ендокринолога. Цю справу продовжать і у серпні.

«Ми раді, що нам вдалось залучити до цього проєкту і Старосамбірську громаду. Адже це хороша практика особливо для наших сіл, де відсутні багатопрофільні медзаклади. Такі виїзди сприяють доступності основних медичних послуг. Планується ще кілька виїздів у інші округи, зокрема найближчим часом бригада працюватиме у Страшевичах», – розповіла нашому сайту Марта Галевич, керівниця Старосамбірського центру первинної медичної допомоги.

До слова, проєкт «Діємо для здоров’я» має на меті знизити рівень поширення неінфекційних захворювань та смертності від них в Україні. Він допомагає покращити можливості первинної ланки медицини надавати сервіси, орієнтовані на пацієнтів.

Ваш Голос Прикарпаття