25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

“Мріємо, щоб на 30-ліття стала на ноги”: однокласники просять допомоги для Тетяни Пікелко-Маляр

Поширити

29-річній Тетяні Пікелко-Маляр зі села Сушиця, що на Старосамбірщині, потрібна фінансова і молитовна підтримка. Через онкологію жінка прикута до ліжка. Відмовили ноги. Діагноз – рак шийки матки, рецедив.

Зараз Таня приймає препарати, які мають пряму протипухлинну дію та антиметастатичні властивості. Надалі її чекає довготривале лікування, яке вимагає значних матеріальних затрат. Вперше Таня зіштовхнулася з цією хворобою кілька років тому. Тоді сім’ї вдалося побороти недугу власними фінансовими зусиллями.

Однокласники організували збір коштів. За місяць їм власними зусиллями, без розголосу в соцмережах, вдалося зібрати 150 тисяч гривень.

«Коли ми довідалися про її важку ситуацію, відразу кинулися допомагати. Таня заперечувала, вона соромилася, що для неї хтось буде давати гроші. Але разом з тим ми розуміли, що по-іншому бути не може. Ситуація складна й тим, що чоловік звільнився з роботи, бо їй потрібен догляд», – розповідає Юля Янківська, вона і стала тим мотором, що завела інших.

У Тані зростає донечка Настя, їй 8 років. Вона чудова мама і дружина. Тепер у нашій  державі важкі часи, але, знаємо, українці вміють допомагати: і в війні, і в особистій біді. Важливою є будь-яка сума. Адже життя молодої жінки та матері залежить і від нашого вміння відчути людську біду та можливості поділитися.

«Коли ми вручили гроші, Таня дуже плакала. Я їй показала переписки, наші чати. Вона дуже розчулилася, бо й уявити не могла, що за її видужання борються стільки людей. До неї повернулася надія. В Тані цього року буде 30-річний ювілей. Молімося і долучімося фінансово, щоб вона змогла хоча б стати на ноги. А далі – все в Божих руках», – каже Юля Янківська.

Основний рахунок збору коштів : Приват Банк 5168 7574 1108 2391

Міжнародний номер банківського рахунку IBAN – UA843052990000026207734407463 Янківська Юля Ігорівна- однокласниця. Тел. 097 120 10 53

Ваш Голос Прикарпаття