18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Будьте пильними: COVID розгулявся

Поширити

На Старосамбірщині, як і на Львівщині, стрімко зростає кількість зараження коронавірусною хворобою. Ще у вівторок область перейшла межу червоної зони.

З 26 січня в межах області посилили карантинні обмеження. Відповідне рішення ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відтак, члени комісії вирішили заборонити відвідування закладів освіти. Слідом за областю рішення про перехід закладів освіти на дистанційну форму навчання приймають і наші місцеві громади.  

Щодо статистики, то за інформацією Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб, 24 та 25  січня COVID-19 підтвердили у 83 жителів колишнього Старосамбірського району.

«Від початку 2022 року  у Старосамбірському центрі первинної медичної допомоги відібрано 102 зразки біоматеріалу для проведення ПЛР-дослідження, з них 56 позитивних. Методом експрес-тестування обстежено 304 людини, у 117 з них результат позитивний. Значний зріст захворюваності спостерігається цього тижня. Лише за 24 січня відібрано 31 зразок біоматеріалу для ПЛР-тестування, з них 20- позитивних, проведено 97 швидких тестів, з них 49 позитивних. Від початку року 19 пацієнтів ми скерували на госпіталізацію. Тому хочу вкотре наголосити і попросити наших людей бути максимально обережними, носити маски, дотримуватись соціальної дистанції та при перших ознаках хвороби – звертайтесь до лікаря. Будьмо відповідальне за здоров’я своє та оточуючих», – коментує нашому сайту керівниця Старосамбірського центру первинної медичної допомоги Марта Галевич.

Ваш Голос Прикарпаття