18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Школярі Львівщини відзавтра, 26 січня, переходять на дистанційне навчання

Поширити

Відзавтра, 26 січня, в межах області посилюють карантинні обмеження. Відповідне рішення 25 січня ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.⠀

Відтак, додатково до раніше встановлених карантинних обмежень члени комісії вирішили з 00 год. 00 хв. 26 січня 2022 року до 00 год 00 хв 05 лютого 2022 року ЗАБОРОНИТИ відвідування закладів освіти здобувачами освіти. Про це йдеться на офіційній сторінці департаменту освіти і науки Львівської ОДА.

Навчання продовжують:

– здобувачі дошкільної освіти;

– учні спеціальних закладів освіти;

– учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які рекомендується перевести на змішану форму навчання з урахуванням очного здобуття дуальної освіти та виробничого навчання.⠀

У разі збереження негативної динаміки щодо захворюваності населення області на COVID-19 за окремим рішенням обласної комісії з питань ТЕБ і НС з 00.00 01.02.2022 можуть ввести додаткові карантинні обмеження.

Додамо, що обласна комісія ТЕБ НС також пропонує заборонити проведення розважальних заходів. Також обмеження встановлюються й на перевезення у громадському транспорті, наповненість якого має бути не більше 50% пасажирів.

Якщо до 1 лютого в області збережеться негативна динаміка на захворюваність, то комісія посилюватиме обмеження. Йдеться про припинення масових заходів, торгівлі на ринках, окрім продовольчих. Також пропонується заборонити роботу закладів громадського харчування та дозволити працювати тим, хто продає свою продукцію “на виніс”.

Ваш Голос Прикарпаття