17 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Заслужений артист України відправився на передову на новій бойовій автівці від Старосамбірської громади

Поширити

Марія Кузьмин

«Хтось думав, що на «дєнь пабєди» нас захоплять, зроблять з нас своїх рабів чи що вони там думали. Дорогі мої, ми наскільки моцні, ми на скільки круті, що ворогові ми не по зубах», – запевнив жителів Старого Самбора Заслужений артист України Юрко Юрченко,  український співак, композитор, лідер гурту “Юркеш”

8 травня він виступив під час концерту з нагоди Дня Матері, під час якого проводилася збірка коштів на потреби армії. Організував подію гуманітарний відділ Старосамбірської міської ради.

До Старого Самбора Юрко Юрченко приїхав з побратимом Володимиром Лоїшем, посадовцем Старосамбірської міської ради. У час війни Володимир змінив комп’ютер на джавелін, а зручне крісло в кабінеті на окопи. Чоловіки разом захищають Україну в складі добровольчого батальйону «Карпатська Січ».

«Я думав, що в мене в шоубізнесі є люди, на яких можна рівнятися. Їх не має там. Сьогодні мої кумири ті, з якими стою пліч-о-пліч там. Це моцні люди, це круті люди, це справжні українці, серед яких і ваш земляк Володимир Лоїш. Війни у вас немає тут тільки тому, що зараз там стоять ЗСУ, тероборонівці, «Карпатська Січ» та інші добровольчі батальйони», – сказав співак.

До Старого Самбора з війни захисники приїхали ненадовго – забрати автомобіль, який придбала для батальйону Старосамбірська громада. Машину «пригнали» з Польщі.

«Армія без тилу не може існувати. Від самого початку війни ми активно допомагаємо захисникам, людям, які проживають на територіях, де ведуться бої, та вимушено переселеним українцям, які через війну опинилися у нашій громаді. Ось і від наших хлопців отримали звернення, що вони потребують такого автомобіля. Сконтактували з людьми, які пожертвували кошти на це. Доставили автомобіль з-за кордону», – розповідає заступник міського голови Старого Самбора Руслан Пупа.

Разом з Юрком Юрченком глядачі на центральній площі заспівали пісню «Рушник». Багато присутніх втирали сльози.

«Нас не викреслити, нас не знищити. Ми були, є і будемо. Обов’язково побачимо, як гине і потрапляє в пекло останній кат, який позбавляв життя наших українців!», – промовив на завершення артист-захисник.  

Ваш Голос Прикарпаття