21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

40 днів за Ігорем Мисяком: у Биличах вшанують пам’ять земляка, який загинув на війні

Поширити

6 липня минає 40 скорботних днів, як у Києві в останню земну дорогу провели Героя російсько-української війни Ігоря Мисяка з Билич. У рідному селі, у благодатному духовному відпустовому місці, друзі та волонтери просять пом’янути його у поминальній літургії у Биличі Відпустове Місце . Служба відбудеться завтра, у четвер, о 9 ранку.

«Це був легендарний молодий чоловік, якому на жаль 29 назавжди. Він був активістом Майдану, беркутівці його навіть арештували. У 2014 році Ігор став медиком у полку “Азов” – служив санітаром на “швидкій” і бійцем-рятувальником. Пройшов багато гарячих точок. На початку повномасштабного вторгнення Ігор Мисяк вступив до підрозділу Сил територіальної оборони Збройних сил України, після чого опинився у лавах окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.  Він разом з іншими побратимами звільняв Херсон від російського вторгнення, а також захищав Бахмут», – розповідає настоятель Відпустового  місця у Биличах Володимир Нестер. І додає, що цих 40 днів – це символічна дата, дата його останньої земної дороги, адже загинув значно раніше, зв’язок дружина втратила з ним ще у квітні. Тривалі пошуки, на жаль, призвели до сумного факту.

Зазначимо, Ігор Мисяк був письменником. Він вдало поєднав і зброю, і перо. Писав поезію і прозу. Лауреат чотирьох літературних конкурсів і фестивалів. Друкувався у журналах “Літературний Чернігів”, “Дзвін”, в антології “Молоді голоси” та ще кількох альманахах. Восени минулого року презентував свій перший роман – “Завод”.

Наше друковане медіа знайомило читачів з його віршованим словом.

Наші журналісти спілкувалися з ним, наживо і онлайн. Це був молодий і ерудований хлопець легко спілкувався, як студент історичного факультету Дрогобицького педагогічного вишу, давав  оцінку подіям злочинної влади, прогнозував розвиток подій. І запевнив, що пишається тим, що є українцем, тому буде іти за покликом серця. На війну пішов у 20. Коротке, як спалах зірки, життя він присвятив Україні-матері.

Ваш Голос Прикарпаття