17 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Змістовне дозвілля для дітей та дорослих: конкурси поезії та малюнку

Поширити

Старосамбірська громада піклується про те, щоб дозвілля жителів, як маленьких, так і дорослих, було не лише цікавим, але й змістовним. Саме тому зараз тривають два конкурси, які дають можливість проявити свої творчі здібності та отримати позитивні емоції. Їх організував відділ відділ культури, молоді, спорту та туризму спільно зі Старосамбірською публічною бібліотекою.

Конкурс патріотичної поезії «Сила українського слова» запрошує до участі усіх, хто прагне висловити свої почуття та думки про Україну, її героїв та цінності. Це чудовий шанс поділитися своїм талантом та долучитися до єднання українців у цей складний час. Конкурс авторської поезії на патріотичну тематику приурочили до Всесвітнього дня поезії. Мета – активізація творчого життя міста, громади, виявлення творчо обдарованих жителів, створення осередку спілкування молоді з представниками творчої еліти, розвиток літературних здібностей у дітей та дорослих.

Роботи приймаються до 30 березня у Старосамбірській публічній бібліотеці або за електронною адресою:  abonement_crb @ukr.net. Вік учасників необмежений.

Також сьогодні, 25 березня, стартував конкурс дитячого малюнку на тему “Мій улюблений казковий герой”. На думку організаторів, він  дає можливість юним митцям уявити та зобразити на папері улюбленого казкового персонажа. Це не лише розвага, але й розвиток творчого мислення, фантазії та уяви і свого роду мотивація до читання. Прийом робіт триватиме  до  5 квітня 

Деталі можна прочитати у Фейсбук-спільноті відділу культури, молоді, спорту та туризму.

Змістовне дозвілля – це дуже важливо, особливо у час війни, – зазначає керівник відділу культури, молоді, спорту та туризму. – “Ми прагнемо, щоб люди мали можливість відволіктися від негативних емоцій, отримати заряд натхнення та позитиву. Творчі конкурси – це чудовий спосіб для цього. Тож запрошуємо всіх жителів громади взяти участь у цих цікавих та корисних заходах! Нехай ваше дозвілля буде цікавим, змістовним та патріотичним!», – каже Ігор Піхо начальник відділу культури молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради.

Головна світлина ахівна: з нагородження переможців конкурсу “Стиль нації”

Ваш Голос Прикарпаття