21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Зі Старого Самбора до бійців на фронт поїхало авто

Поширити

Старий Самбір продовжує передавати  для  земляків, які у складі ЗСУ боронять нас і Україну, необхідні речі. Сьогодні, 28 січня, це автомобіль Хонда, який поїхав на Запорізький напрямок до 128 окремої гірсько-штурмової бригади, в якій командиром роти служить старосамбірянин Ростислав Миник.

«Ще недавно Ростик з нами молився. А сьогодні виконує складні бойові завдання на війні, захищаючи нашу землю. Нелегкий час припав на долю нашої молоді. московія приносить на нашу землю  біль і сльози. Але церква ніколи не залишає своїх дітей, тримає в опіці. Найперше в духовній, у молитвах. У міру можливостей допомагаємо і конкретними справами. Ось і цей автомобіль, на запит воїна, завдяки спільним нашим зусиллям вдалося придбати. Дякую усім парафіянам, які жертвували кошти на цей автомобіль, майстрам, які проводили ремонтні роботи, купили зимові шини, жертвували кошти на пальне. Не всі мають воювати, але всі мають допомагати війську, щоб бажана перемога настала швидше», – сказав під час освячення авто отець декан ПЦУ Іоан Білик.

Додамо, з часу повномасштабного вторгнення це вже шостий автомобіль, а з 2014 року десятий, який вірні Старосамбірського деканату ПЦУ відправили воїнам на фронт.

Автомобіль завантажили домашніми стравами, які напередодні, у свій вихідний день – суботу, готували педагоги Старосамбірських шкіл. Деякі парафіяни уже перед відправкою давали побратимам Ростислава кошти на пальне, хотіли завантажити свої гостинці – та авто заповнене повністю.

«Відправимо поштою…», – сказав священник.

«Зішли, Господи, благословення на воїнів, які будуть пересуватися у цьому авто, і ангела пристав їм у охорону…», – звучало в молитовній відправі.

Зазначимо, Ростислав Миник – молодий, але досвідчений боєць. Йому лише 24 роки. Військовим вирішив стати, тоді, коли в Україні вже тривала війна.   Після закінчення Старосамбірської школи № 2, у 2016 році, хлопець вирішив вступити в Національну академію сухопутних військ. За його плечима Соледар, Бахмут. Був поранений. Але незмінним власним військовим орієнтиром для нього є фраза: «За нами правда. Переможемо!»

«Емоцій мало. Є лише вдячність людям, без підтримки яких ми б не обійшлись. Машина поїде прямо до нашого Гетьмана (таким є позивний капітана Миника -авт.) Дякуємо», – сказав військовий, який з побратимом вирушили в дорогу.   

Ваш Голос Прикарпаття