18 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

«Завжди був там, де найважче»: на Луганщині загинув десантник з Нижанкович Тарас Зарицький

Поширити

Ще одне молоде життя нашого краянина забрала ця клята війна. На Луганщині загинув десантник Тарас Зарицький із Нижанкович. Україна втратила гідного сина, мужнього воїна.

«15 грудня біля населеного пункту Невське, що на Сватівщині, загинув наш земляк, уродженець селища Нижанковичі, молодший сержант Зарицький Тарас Володимирович, стрілець 3 десантно- штурмової роти 1 десантно-штурмового батальйону в/ч А0284. Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Героя», – написали на офіційній сторінці Добромильської територіальної громади у Фейсбук.

Тарас Зарицький народився 23 січня 1993 року у селі Пацьковичі. Навчався у Нижанковицькій школі, згодом здобув фах столяра у Нижанковицькому професійно-технічному училищі. У 2014 році добровольцем пішов до війська. Вважав своїм обов’язком захищати Україну. Воював у складі Львівської 80 ОДШБ у районі міста Щастя. У час повномасштабного вторгнення також одразу, не чекаючи повістки, пішов до війська. Разом з 80-кою воював у Сєвєродонецьку, Лисичанську. Загинув 15 грудня на Луганщині.

«Саме 15 грудня на виховній годині ми ще переглядали відео, де усміхнений і життєрадісний Тарас показував будні захисників, вселяв у наші серця віру у швидку перемогу, а 16 грудня отримали страшну звістку про смерть. Чорна стрічка на портреті, порожнеча в душах тих, хто знав і поважав Тараса… Гострий біль втрати пронизує серця рідної матусі, дорогого брата, всіх мешканців Нижанкович та Добромильської громади.

Тарас виховувався разом із братом Іваном в любові до праці та рідної землі. Останнім часом виконував бойові завдання на Сватівщині. Він навіть чути не хотів про те, щоб їхати у відпустку. «Я ніколи б не залишив своїх побратимів, бо нас зріднили ці місяці спільної боротьби. Ми ділили навпіл усе: і радощі перемог, і біль втрат», – казав він.

Тарас мав багато друзів, адже був комунікабельним. Ми всі його назавжди пам’ятатимемо щирим хлопцем, який оптимістично ставився до будь-яких складних ситуацій. Полеглий Герой був дуже сміливим, підтримував інших. Завжди був там, де найважче», – розповіла «Вашому Голосу Прикарпаття» директорка Нижанковицької школи Мар’яна Ноджак.

Ваш Голос Прикарпаття