20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Якою буде головна ялинка Старого Самбора

Поширити

Мають чи не мають бути головні ялинки у великих та малих містах України? Якщо будуть, то якими? – це часті питання передсяткового часу. Ми поцікавилися у Старосамбірській міській раді, чи прикрашатимуть ялинку в Старому Самборі?

«Однозначно недоречними вважаємо помпезності цього року, коли в Україні триває повномасштабна війна. Разом з тим ми не можемо ці дні проводити, як звично. Це наше свято! Це наша радість і темрява війни не може поглинути світло сердець. Ялинку в місті прикрасять. Але незвично. Кожне із 26 сіл громади привезе власноруч виготовлену іграшку. Можливо, за стилем ялинка не буде довершеною, але вона вражатиме іншим, це своєрідне символічне єднання», – розповідає нашому сайту міський голова Старого Самбора Ігор Трухим.

Головну красуню в Старому Самборі прикрасять до вихідних, адже в понеділок, 19 грудня, у свято Миколая Чудотворця, місто відзначає храмовий празник. Світлові декорації і гірлянди встановлювати не будуть. Нових ялинкових прикрас також не буде. 

Міська влада заохочує усі організації і установи долучатися також до вбирання ялинки. І в цьому є символіка: разом прикрашаємо ялинку, разом підтримуємо військо, разом святкуватимемо Перемогу.

Додамо, що уже 5 років ялинку в Старому Самборі для новорічно-різдвяних свят не рубають. Її на центральній площі посадили і під свята прикрашають. З бюджету на ялинку 2023 року не витратять жодної гривні.

Ваш Голос Прикарпаття