25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Замість квітів вчителям у Старосамбірській школі донатили на ЗСУ

Поширити

Цими днями у Старосамбірській громаді проводять Свято Останнього дзвоника. 9 червня продзвенів він прощально для випускників Старосамбірської школи № 2 отця С. Дашо. «Дорогі вчителі, вибачте, що не даруємо вам квіти, замість того самі долучаємося і заохочуємо інших донатити на ЗСУ», – під час святкових урочистостей промовила одинадцятикласниця Поліна Шемердяк.

Молитвою та хвилиною пам’яті розпочали урочистості. Благословили на щасливі канікули школярів, а випускників у доросле життя отці Іоан Білик та Юрій Бойчук.

Зі словом до шкільної родини звертався голова територіальної громади Ігор Трухим та очільниця відділу освіти Ольга Коваль, які до слова також у 2023 році мають своїх випускників.

Подякувала колегам за натхненну працю, дітям за старання  директорка школи Оксана Дрозд. Вручила грамоти учням та подяки педагогам.

Ольга Коваль вручила подяку від Самбірської військової адміністрації та районної ради Ользі Кисилевич, педагогу, яка підготували призера обласних олімпіад. А її вихованцю, дев’ятикласнику Ярославу Дуричу, який зайняв ІІ місце на обласному етапі олімпіади з інформаційних технологій, вручила подарунковий сертифікат на суму 3 тисячі гривень.

«У нас уже не перший рік діє програма, якою підтримуємо талановиту учнівську молодь, яка має вагомі досягнення. Бо ж це мотивація і заохочення. Цього року маємо шість дітей у громаді, які стали переможцями в обласних оліпіадах. Вони вартують, щоб їх відзначили. Завтра, 10 червня, під час Останнього дзвоника у Старосамбірській школі ім. Героя Богдана Сольчаника, 5 інших сертифікатів потраплять до своїх власників”, – коментує нашому сайту міський голова Ігор Трухим.

За активну участь у спортивному житті відзнаки випускникам вручив Тарас Зубальський, з відділу культури, молоді та спорту Старосамбірської міської ради.

Бажали випускникам благословенної стежки в житті перша вчителька та батьки.

Лейтмотивом усіх виступів була вдячність Богові і ЗСУ, що діти у непростий час здобували знання і мали можливість провести це шкільне свято.

Традиційний обмін подарунками з першачками, обмін побажаннями з ними та Останній двоник. Він пролунав.

В добру путь, молоде, якій відбудовувати, розбудовувати жити і творити в успішній державі, в якій тепер триває жорстока війна.

«Ми закінчуємо школу в історичний час – коли в нашй Україні триває війна. Ми знаємо кому за це дякувати. Ми з класом та батьками були одностайні у цьому рішенні – донати на ЗСУ. Дякуємо всім учасникам освітнього процесу за активність та небайдужість. Бажаємо всім віри та впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, успіхів і злагоди у родинах. Дякуємо нашим захисникам за можливість здійснювати мрії наших дітей. Наближаємо Перемогу разом!», – каже нашому сайту класна керівниця випускників Світлана Бучко.

Уже цього ж дня кошти до редакції, нашого невиличкого волонтерського пункту,  приніс випускник, президент учнівського самоврядування Володимир Оринчак. Загальна сума становить 10 282 гривні. Ми ж повідомимо, на які цілі передамо воїнам.

За інформацією начальниці відділу освіти Старосамбірської міської ради Ольги Коваль, Останній дзвоник пролунав для 2049 учнів Старосамбірської громади, з них – 107 випускників 11 класів. Також 2022-2023 навчальний рік у громаді закінчили 38 внутрішньо переміщених дітей, яких вигнала з дому війна.

Ваш Голос Прикарпаття