24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Захисники потребують маскувальних сіток. Долучитися може кожен

Поширити

У неділю, 19 червня, у паломницькому Відпустовому місці в Биличах була встановлена сітка для плетіння. Першою стрічку до неї вплів владика Самбірсько-Дрогобицької єпархії Григорій Комар, який згодом очолив Архиєрейську літургію. Цим жестом єпископ продемонстував, що у жорстокій війні, яка триває в Україні, кожен з нас має бути воїном.  

Наголосимо, начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомив, що військові потребують маскувальних сіток.

«На початку червня на мій заклик плести сітки прийшло стільки людей, що довелось доставляти каркаси. Впевнений, що ми зможемо побити цей рекорд Запрошую усіх долучитися завтра до плетіння маскувальних сіток для наших військових. Починаємо о 12:00 у парку «На Валах». Наші бійці та бійчині потребують допоміжних засобів для маскування та цього прояву підтримки», – зазначив очільник області.

Тому, виходячи з потреб військових, заохочуємо і у громадах Старосамбірщини зайнятися цією корисною і потрібною справою, яка би гуртувала доросле населення та дітей.

За приклад можна взяти Стару Ропу. З початку війни працівники культури цього села згуртували місцеве населення і в народному домі плели маскувальні сітки.

Ваш Голос Прикарпаття