24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

11-річна Вікторія Васильків з Тершова купила тепловізор для земляка

Поширити

Люба КІПОРЕНКО

22 травня 2020 року дівчинці Вікторії з Тершова лікарі поставили страшний діагноз – саркома Юїнга. Якщо просто – пухлина мозку у скроневій ділянці. На лікування дівчини оголошували збір коштів.

На щастя, лікування в Іспанії дає свої позитивні результати. Сьогодні, у такий важкий для країни час, Вікторія зі сім’єю не стоїть осторонь. За гроші, які залишились на благодійному рахунку, придбали тепловізор для земляка, який сьогодні боронить Україну.

Як розповіла нашому сайту мама дівчинки Галина Кремінь, життя у них налагоджується. Стан Вікторії покращується, вона добре почувається й до неї нарешті повернулось дитинство. На жаль, дівчинка наразі не чує на одне вушко. У липні матимуть контрольне обстеження. Сім’я сподівається, що про хворобу таки вдасться забути назавжди.

Окрім того, повідомили новину, яка вразила: кошти, що залишились від збору, передали на потреби Української армії.

“Ще раніше ми обдумували, що робити зі залишком грошей. Хотіли перерахувати на лікування інших потребуючих дітей. Але у зв’язку з трагічними воєнними подіями, які зараз відбуваються в Україні, для багатьох хворих діток відкрилася можливість лікуватися безкоштовно за кордоном. Тому частину коштів переказали на амуніцію для наших військових, а за іншу частину придбали тепловізор для хлопця зі Спаса, який зараз на передовій”, – розповідає пані Галина.

У сім’ї переконані, що перемога буде за Україною. Вважають, що допомога нашим військовим – це внесок у наше світле мирне майбутнє. В Іспанії вони виходять на всі акції підтримки України, допомагають зі збором гуманітарки, моляться за військо та щиро вірять, що Україна вистоїть.

“Вікторія, як і всі ми, дуже вболіває за Україну. Ми стараємось допомогти усім, чим можемо. До речі, доня ходила зі мною сортувати ліки, складала одяг, продукти. Всі наші родичі та друзі зараз в Україні, вона за них хвилюється і дуже хоче повернутись додому. Ми дякуємо усім, хто допомагав нам у скрутний час: молитовно, фінансово, морально. Сподіваємось, що Вікторія зможе забути про свою хворобу, як страшний сон. Зараз же просимо всіх українців бути єдиними, допомагати фронту, хто чим може. Бо тільки спільні зусилля та єдність дадуть результат. Ми це відчули на прикладі нашої сім’ї”, – каже мама Вікторії.

Ваш Голос Прикарпаття