25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

За кожного бійця стояв горою: на фронті загинув військовий зі Старої Ропи – Тарас Полюга

Поширити

Сумну звістку повідомили у Старосолянському старостинському окрузі. На війні загинув 48-річний Тарас Полюга, житель Старої Ропи.

Чоловік служив у 103 бригаді Сил територіальної оборони ЗСУ. На початку повномасштабного вторгнення Тарас прийняв рішення, що повинен захищати рідну Україну від московських окупантів.

Виконуючи бойові завдання на південно-східному напрямку, отримав поранення. Лікувався в Харківському, відтак у Київському госпіталі, однак медикам не вдалося врятувати життя.

«Дуже боляче.  Важко підібрати слова потішання, щоб розрадити рідних, коли болить самому. Війна – це страшне слово,  у нас страшна реальність: біль, страх, смерть. Війна забирає таких, як був наш Тарас. Про нього можна говорити лише позитивні спогади – працьовитий, відповідальний, справедливий, чесний, справжній. Він родом з Торчинович, виріс у патріотичній родині, одружився у Старій Солі. З вторгненням російського агресора рішуче став на захист нашої держави», – розповідає нашому сайту отець Василь Пукій зі Старої Ропи.

Важко сприйняли смерть командира і бойові побратими:

«Для нас це величезна втрата. Таких командирів дуже мало. Ми з ним, направду, не боялися нічого. Ми знали, що в нас є Тарас і він за кожного  стоїть горою. Строгий, сильний, сміливий, справедливий. Залізний чоловік. Боляче усвідомлювати факт цієї втрати», – пригадують про свого командира бійці 202 батальйону 103 бригади територіальної оборони.

У полеглого залишилася дружина і троє дітей.

Про повернення Героя і похорон повідомимо додатково.

Ваш Голос Прикарпаття