25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Дрон від Торчиновицької громади вже служить нашим захисникам на Донеччині

Поширити

Люба КІПОРЕНКО

Ще у вересні Торчиновицький старостинський округ оголосив збір коштів на дрон для батальйону «Карпатська Січ», у складі якої служить земляк Володимир Лоїш. Цього тижня волонтери передали «пташку» воїнам. Журналістка нашого сайту разом із волонтерами побувала на Донеччині під час вручення.

«У середині вересня отримали звернення від командира «Карпатської Січі». Знаючи, що в цьому батальйоні служить наш земляк Володимир Лоїш, не змогли оминути прохання. Відтак, спільно з отцем Василем Куциком, старостою Зіновієм Припіном, громадою та підприємцями вирішили допомогти. Відкрили збір коштів. І наш задум вдався, Торчиновицька громада придбала дрон для воїнів. Більше того, дізнавшись про таку справу, відгукнулися друзі, які просто подарували ще два дрони. Тож цього тижня ми відвезли на Донеччину три «пташки», які допомагатимуть ще краще бити ворога», – розповідає місцевий волонтер Юрій Качалуп.

Окрім дронів, волонтери повезли на схід і частинку домашнього тепла від щирих людей Старосамбірщини. Це і консервація, і випічка, й різні смаколики та гостинці. Особливо раділи воїни дитячим листам, малюнкам. Захисники зізнаються, що їхня щирість і підтримка надають силу. Усі листи – бережуть й охоче поспілкуються з авторами. Тому й просять надалі залишати номер телефону для зворотного зв’язку.  

«Допомога від земляків – завжди велика приємність. Це розчулює, адже кожна баночка консервації, кожне тістечко, кожна річ – це прояв неймовірної підтримки та любові до нас, збройних сил. І ми відчуваємо цю шалену енергетику.

Щирі дитячі слова та чудові малюнки ще більше надихають до боротьби. Бо за мрії юних українців варто боротися. Цінуємо кожне дитяче слово.

Дрони – це наші очі. Тепер ми ще краще знатимемо де ховається ворог, і ще потужніше гнатимемо русню з нашої землі.

Від усього батальйону «Карпатська Січ» безмежно дякую кожному і кожній за внесок у нашу перемогу. Адже тільки спільними зусиллями ми зможемо здолати ворога. І здолаємо. Разом – до перемоги», – каже наш земляк, боєць “Карпатської Січі” Володимир Лоїш.

Ваш Голос Прикарпаття