24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

“Вольовий, рішучий, відважний, але скромний”: на війні загинув Іван Галькович із Лаврова

Поширити

Знову у скорботі Старосамбірська громада. Чергова трагічна звістка з фронту. На війні загинув наш земляк Іван Галькович із Лаврова.

«Невимовна туга огорнула весь наш Великолінинський старостинський округ. Своє життя за Україну віддав сержант Іван Галькович. Назавжди 52. Проживав у селі Лаврів. Дуже добрий чоловік був, завжди приходив усім на допомогу. У нього залишилися син, брат та сестра. Розділяємо з родиною біль втрати. Вічна та світла пам’ять і слава полеглому Герою», – каже староста Великолінинського округу Марія Костів.

Іван Галькович став на захист України у березні. 24 жовтня внаслідок мінометного обстрілу в районі населеного пункту Благодатне, що на Миколаївщині, отримав важкі поранення. Помер у лікарні 25 жовтня.

«Іван був, важко вимовляти слово “був”, людиною слова. Якщо він пообіцяв щось, то обов’язково виконав. Хто б коли не звертався за допомогою, він ніколи не відмовив. Особисто мене вразило не те, що пішов воювати, а як: тихо, без зайвої “реклами” і розмов. Вирішив і зробив!  Вольовий, рішучий, відважний, але скромний! Таким ми його і запам’ятаємо!», – пригадує про полеглого Героя односельчанка Уляна Гогоша.

 Похоронять Героя у рідному селі Лаврів.

Ваш Голос Прикарпаття