21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Їхній внесок у перемогу – танець: Starlink від хореографічної студії “Gloss” уже на сході

Поширити

4 вересня на центральній площі Старого Самбора близько 70 вихованців хореографічної студії «Gloss» танцювали, щоб підтримати земляків, які боронять Україну. У цей день на потреби воїнів вдалось зібрати 24 500 тисячі гривень.

Ці кошти спрямували на потреби старосамбірян, які служать у складі 202 батальйону 103 бригади Територіальної оборони.

«Ми довго радилися з хлопцями, бо хотіли придбати те, що, направду, потрібне. Викликало щиру посмішку, коли чули, що наші захисники хочуть солодощів. Але розуміли, що солодощі ми для них організуємо окремо. А за зібрані під час благодійного концерту кошти вирішили придбати Starlink», – розповідає співзасновниця «Gloss fitness hall» Соломія Вовчик.

Обладнання уже служить землякам-тероборонівцям на сході.

«Starlink вже у хлопців. Тож тепер матимемо безперебійний зв’язок. Це важливо не тільки для того, аби спілкуватися з рідними, але й щоб контактувати з побратимами. Вдячні дітям-танцюристам, які зробили для нас такий подарунок, організаторам благодійного виступу та усім небайдужим людям, які розуміють та підтримують нас», – каже старосамбірянин Олександр, боєць 202 батальйону 103 бригади ТрО.

Тим часом у «Gloss fitness hall» наголошують, що це не одноразова благодійна акція. Нещодавно вони відправили на Харківщину 19 коробок продуктів. А цими днями дізнались, що землякам також потрібен генератор.

«Сьогодні, у час повномасштабної війни, ми мусимо працювати задля перемоги. Наші дії мають бути скеровані на підтримку Збройних Сил. Тому й вирішили звітний концерт хореографічної студії зробити благодійним. Безмежно дякую тренерці, діточкам, усім, хто вніс свою лепту в нашу скриньку. Спільно нам вдалось зробити корисну справу.

На цьому не зупиняємось. Тепер збиратимемо кошти на генератор для воїнів зі Старосамбірщини. Як це відбуватиметься повідомимо окремо. Війна триває, усі прагнемо переможного миру. Просто прагнути мало. Робімо все, аби підтримати хлопців та допомогти їм ще краще бити ворога», – каже Соломія.  

Ваш Голос Прикарпаття