19 Квітня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Він був чесним з читачем: помер журналіст Роман Іванчук

Поширити

Сьогодні, 10 жовтня,  помер відомий і талановитий журналіст Роман Іванчук. Про це сповістив на своїй ФБ-сторінці Юрій Лешкович, з яким приятелювали.

Про причинну смерті не повідомляється. У коментарях люди висловлюють жаль з приводу  раптової, несподіваної смерті.

«Про Романа можна багато писати. Практично працював без відпусток, все своє життя віддав улюбленій справі – журналістиці. Він був тим журналістом, який бачив життя як воно є, а не з Інтернету. Мав багато друзів, чесно кажучи, ще більше знайомих.

Після себе залишив великий спадок – творчий доробок. Адже прізвищем Роман Іванчук вкриті десятки підшивок видань «Червоний прапор», «Самбірські вісті», «Програма ТБ ПЛЮС», «ЕКСПРЕС» та «Високий замок».

Не віриться. Він не дожив до свого 60-річчя. Любив повторювати, коли дочекається пенсії за віком, піде гонорово. Не вийшло», – написала журналістка Самбірської газети Оксана Сторож.

У четвер, 6 жовтня, журналістка нашого сайту спілкувалася з Романом Іванчуком під час відкриття у селі Чуква картоплесховища. Як завжди, піднесений, з почуттям гумору, говорили про життя-буття, в тому числі журналістське. Ніщо не віщувало біди.

Сумуємо, як і усі його близькі та далекі друзі. Роман Іванчук був еталоном у журналістиці, він був зразком для колег, він був чесним з читачем. У вересні Роману Іванчуку  виповнилося 58 років.

Світлина Миколи Шота, Заслуженого журналіста України, який опублікував допис у життєписі Романа Іванчука з події за три дні до смерті.

Ваш Голос Прикарпаття