17 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Страшевичах оплакують третього Героя: в боях за Україну загинув Микола Мажура

Поширити

Страшевицький старостинський округ вже втретє у скорботі – у війні з російськими загарбниками загинув Микола Мажура. Йому назавжди 50.

Микола Мажура захищав Україну і в 2014 році. Коли почалося повномасштабне вторгнення поповнив лави військової частини А7390. Був молодшим сержантом, стрільцем.
Загинув, виконуючи бойові завдання поблизу населеного пункту Діброва Кремінської територіальної громади, що на Луганщині.

Коли повернувся з АТО, працював на буровій у Страшевичах. В селі його поважали і цінували.

«Микола родом з Дніпропетровської області. Він одружився у нашому селі. Разом з дружиною Лесею виховали двох дітей. Дочка Юлія, з 1999 року, уже одружена, син Андрій ще не повнолітній, з 2006 року народження, навчається у Самбірському коледжі інформаційних технологій. Йому так ще потрібна батьківська підтримка. Полеглий Герой був спокійним і врівноваженим, добрим і дружелюбним. Сумуємо разом з родиною. Важко, у часи смутку знаходити потрібні слова… Розділяємо горе та приносимо щирі співчуття всій родині, близьким, рідним та знайомим», – розповідає Іванна Фарило з Страшевицького старостинського округу.

Хоронитимуть Миколу Мажуру у Страшевичах.

Зазначимо, що тут уже раніше прощалися з 40-річним Ярославом Баршівським та 30-річним Миколою Громом.

Ваш Голос Прикарпаття