24 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Старосамбірській бібліотеці відкрили сучасний простір для нових можливостей

Поширити

Розвиватися, відпочивати, бавитися, навчатися, співати, ну, і звісно, читати книжки тепер у Старосамбірській бібліотеці буде ще приємніше. Адже тут додалася сучасна і комфортна локація –  інноваційний, інтерактивний дитячий простір.

Учора, 21 березня, його офіційно відкрили. І, не зважаючи на дощову погоду за вікном, у бібліотеці було тепло від радісних дитячих сердечок, сонячно від дитячих посмішок, спокійно від того, що відчувалася єдність навколо ключової ідеї – зробити дітей щасливими!

А бавилися тут, окрім місцевих, і діти з Херсона та Харкова, Запоріжжя та Дніпра.

У бібліотеці встановили інтерактивний дитячий стіл, на якому діти можуть в ігровій формі вивчати шкільні предмети чи дивитися відеоказки. Також для кімнати закупили різні цікаві настільні ігри для дітей різного віку, іграшки, сучасні комфортні меблі.

Відкриття такого простору стало можливим завдяки співпраці Міжнародної благодійної організації “Благодійний фонд “СОС Дитячі Містечка” України, Старосамбірської міської ради та Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА.

А цього дня малечі наносили аквагрим, розважали бульбашковим шоу, частували смачним тортиком, показали інсценівку, як здійснюються дитячі мрії.

І від того, що щасливі діти, щасливими й були поважні гості зі Львова – Сергій Лукашов – директор Міжнародної благодійної організації “Благодійний фонд “СОС Дитячі Містечка” Україна, Наталії Кузяк, менеджерка у соціальній сфері благодійної організації Ірина Гаврилюк – директорка Департаменту з питань культури, національностей та релігій.  Вони завітали до бібліотеки разом з головою Старосамбірської міської ради  Ігорем Трухимом та  начальником відділу культури, молоді, спорту та туризму Ігорем Піхо.

Багато приємних слів з нагоди цієї радісної події лунало від міського голови Старого Самбора Ігоря Трухима, національного директора міжнародної благодійної організації “Благодійний фонд “СОС Дитячі Містечка України” Сергія Лукашова, директорки департаменту з питань культури, національностей та релігій Ірина Гаврилюк.

Щиро подякував гостям з області та міському голові Ігор Піхо, наголосивши, що прагнення працівників бібліотеки, які в післяробочий час брали до рук шпателі та інші інструменти, щоб осучаснити бібліотеку, помітили в області, тому й увійшла Старосамбірська бібліотека до проєкту.

А ми зазначимо, що передувала урочистій події в бібліотеці зустріч керівництва громади з гостями. Міський голова Ігор Трухим та директор благодійної організації Сергій Лукашов підписали угоду про співпрацю, висловивши спільні прагнення щодо виховання здорових та щасливих дітей. Бо це дуже важлива інвестиція у майбутнє успішної України.

На завершення події щасливі діти ласували смачним тортом, а посадовці домовились робити усе можливе, щоб попри війну діти в громаді були життєрадісними.

Ваш Голос Прикарпаття