25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Пологове відділення Старосамбірської лікарні поповнилося новим обладнанням

Поширити

Марія КУЗЬМИН

Днями до пологово-гінекологічного відділення Старосамбірської лікарні привезли сучасний інкубатор для новонароджених та ліжко-трансформер для породіль. Коли керівники медустанови  презентували його лікарям відділення, бачила і журналістка нашого сайту.

Устаткування не лише допомагатиме майбутнім мамам комфортніше пережити пологи, а й за потреби рятуватиме життя малюкам.

«Надавати якісні медичні послуги нашим людям – це пріоритетне завдання. Над цим і працюємо весь час. А комфорт у відділенні,  де народжуються нові життя – це передусім. Тому працюйте зі задоволенням, ліжко-трансформер використовуйте як найчастіше, хай у нас народжуються здорові діточки, а як буде потреба, то інкубатор використовуйте», – зазначив Володимир Корольчук, головний медик Старосамбірської лікарні.

Про можливості сучасного обладнання для новонароджених розповіла лікарка-неонатолог Галина Яцинич.

«У нашій медичній практиці були випадки, коли ми потребували такого обладнання.  Воно допомагає утримувати відповідну температуру – таку, як в утробі мами. Також ми зможемо тепер у нашому відділі допомогти і малюкам, які народилися з жовтяницею, адже можемо робити фототератію для немовлят», – каже Галина Яцинич.

У родзалі відділення уже встановили і нове ліжко.

«У нас було уже ліжко-трансформер. Але це вражає своїми функціями, якістю і сучасністю. Нашим породіллям буде ще краще народжувати. Різниця у комфорті під час пологів буде колосальною», – захоплено розповідає завідувачка відділенням Орися Бонецька.

Нове обладнання лікарня отримала як благодійну допомогу.

«Дуже часто для нашої лікарні та й громад Старосамбірщини загалом різного роду допомогу надає благодійний фонд сім’ї Доскіч. Також ця родина співпрацює з різними закордонними фондами, які залучають для допомоги у нашому гірському краї. Ось і від фонду «Нова Україна» ми отримали це обладнання», – розповідає старша медсестра Надія Корольчук.

Загалом, від початку 2023 року у пологовому відділенні народилися 50 немовлят. Породіллі та їхні родичі задоволені умовами перебування у лікарняних палатах. Це ми почули і від новоспечених батьків, які тішилися своїми дитятками у чистих, охайних, тепленьких і затишних палатах.

Нашу медустанову намагаємося наблизити до сучасних стандартів лікування. Тому за можливості проводимо роботу з оновлення відділень. Вони мають бути відремонтовані, затишні, теплі, технічно оснащені, щоб фахівці змогли швидко і якісно надати медичну послугу“, – зазначив Андрій Борецький, заступник головного лікаря з економічних питань.

Що ж, бажаємо, щоб лелека якнайчастіше прилітав на Старосамбірщину!

Ваш Голос Прикарпаття