Одним з сесійних рішень Старосамбірської міської ради є перейменувати Старосамбірську дитячу музичну школу в мистецьку. Уже з нового навчального року тут вводять нові відділення – театральне та художнє.
«Очевидним є, що ходити до музичної школи – це дуже корисна річ. Заняття музикою – це саморозвиток. Гра на музичних інструментах тренує наше тіло, наприклад гра на фортепіано чи бандурі розвиває дрібну моторику рук, а на духових інструментах – дихальну систему. Це і смак та розуміння прекрасного; це і розвиток пам’яті, слуху, інтелекту. Дитині, що відвідує музичну школу, легше вчитися в школі. Який би з музичних інструментів не обрала ваша дитина, важливо сприяти її бажанню навчатись музиці обов’язково! Адже це неймовірно корисно для розвитку дітей», – каже начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму Ігор Піхо.
І додає, що розуміє, що вподобання та природні задатки у всіх дітей різні, тому вирішили розширити спектр надання освітніх послуг, що сприятиме розкриттю юних талантів у різних напрямках.
«Це дасть можливість у нашому навчальному закладі створити комфортне середовище для розвитку вільної, творчої особистості, щоб могти не лише навчитися гри на музичних інструментах і гарно співати, а й, до прикладу, танцювати, малювати, фотографувати, опанувати акторську майстерність чи вміти писати, – словом, створимо мистецький заклад високого рівня», – пояснює Ігор Піхо.
До 15 вересня Старосамбірська школа мистецтв проводить набір учнів на такі відділи:
-фортепіанний;
-струнний (скрипка, віолончель, контрабас);
-духових та ударних інструментів (флейта, гобой, кларнет, саксофон, валторна, труба, сопілка, тромбон, туба);
-народних інструментів (баян, акордеон, бандура, кобза, гітара, цимбали);
-вокальне;
-хореографічне;
-театральне;
-художнє відділення.
Деталі можна з’ясовувати за номером телефону: 068 033 03 44.
Вік дітей: 6 – 14 років.
Ще у цій категорії
У Старому Самборі провели Всеукраїнський фестиваль «Ворота Карпат»: зібрали понад 100 тисяч гривень на ЗСУ
У Старому Самборі пройде всеукраїнський фестиваль «Ворота Карпат»
Бібліотека в умовах діджиталізації та війни: інтерв’ю з директоркою Людмилою Сольчаник