25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

На Волі під час концерту зібрали понад 20 тисяч гривень для захисників

Поширити

Відділ культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради активно працює у плані підтримки Збройних Сил України. У селах громади проводять благодійні концерти. Один із таких відбувся 10 вересня у селі Воля.

Для присутніх чудові патріотичні пісенні композиції дарували колективи Центру культури та дозвілля. А яскраві сувеніри ручної роботи підготували працівники Старосамбірської публічної бібліотеки. Цього дня для наших незламних вдалося зібрати 14 833 гривні та 310 євро.

«Ми розуміємо, що культура в час війни – важлива. Але також ми розуміємо, що культура в час війни має працювати на перемогу та на підтримку наших захисників. Тому власне й виникла така ідея – благодійні концерти у населених пунктах громади. От, до прикладу, за кошти, які зібрали під час концерту на Волі, волонтери придбають необхідні речі для воїнів 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». І так малими кроками усі ми спільно наближаємо велику Перемогу. Дякую всім, хто долучився та долучається до допомоги нашим незламним героям», – каже Ігор Піхо, начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму Старосамбірської міської ради.

Ваш Голос Прикарпаття