28 Лютого, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Старому Самборі проведуть Андріївські вечорниці

Поширити

Триває повномасштабна війна. І уже відкрито говориться, що війна – це не лише військові дії. У нас роками, десятиліттями, століттями той самий ворог намагається стерти до білих плям нашу українськість, яка проявляється в духовності, у вірі, у мові, у наших традиціях і звичаях.

13 грудня, у свято апостола Андрія Первозванного  відділ культури, молоді, спорту та туризму  Старосамбірської міської ради організовує народознавче свято «Андріївські вечорниці.

На нього запрошують молодь та дорослих, які прагнуть поринути у атмосферу минувшини та попри усі сумні реалії гарно провести час.

На захід запрошують внутрішньопереміщених людей, які можуть не лише бути глядачами, а й брати участь у конкурсах та забавах.

«Андріївські вечорниці – одна з найцікавіших традицій, що йшла крізь віки до нашого часу. Ось і цьогоріч, всупереч планам ворога, ми не нарікаємо, а максимально намагаємося попри усе жити нашим звичним життям. Запалимо свічки, заспіваємо наших українських пісень і проведемо гарне театралізоване дійство. Бо все українське вічне!», – говорить Ігор Піхо, начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму  Старосамбірської міської ради.

Захід відбуватиметься у концертній залі Старосамбірської музичної школи. Початок о 16.00.

Ваш Голос Прикарпаття