25 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Понад 22 тисячі гривень для ЗСУ: у Стар’яві відбувся благодійний концерт

Поширити

Сьогодні, у час повномасштабної війни кожен знає й розуміє, що потрібно докласти усіх зусиль, аби прогнати окупанта з нашої землі. Кожен на своєму місці робить те, що може. Поки воїни зі зброєю в руках борються за нас у гарячих точках, ми ж стаємо їм надійним тилом і допомагаємо, аби мали усе необхідне. І от у неділю невелике, але славне село Стар’ява Хирівської громади зібрало для війська 22 тисячі 500 гривень.

14 серпня у Народному домі Стар’яви було доволі людно. Адже там відбувався благодійний захід під назвою «Разом до перемоги». Ініціатором такої події став директор Народного дому Михайло Панько. Він же й запросив виконавців виступити у селі. Артисти, дізнавшись, що концерт буде на підтримку ЗСУ, охоче погодились. Відтак, стар’явчанам дарували свій неповторний спів Народний артист України Мар’ян Шуневич, заслужені артисти України Маріанна Лаба, Василь Понайда, а також Оксана Гриб, Анастасія Чубінська та Олександр Загороднюк.
«Радію, що наш благодійний концерт принесе користь воїнам. Зараз же хочу подякувати кожному землякові, який прийшов на цей захід та вніс свою лепту у нашу спільну перемогу. Дякую всім місцевим підприємцям, які завжди активно долучаються до ініціатив й цього разу зробили свій вагомий внесок. За допомогу в організації вдячний Петру Чубінському та Ользі Кравчук і звісно ж – нашим чарівним артистам, які погодились виступити у Стар’яві. Спільними зусиллями ми зробили велику справу – зібрали понад 22 тисячі гривень. Ці кошти скеруємо на забезпечення наших воїнів-земляків, які зараз боронять Україну в гарячих точках» – каже директор НД Михайло Панько.

Ваш Голос Прикарпаття