21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Старому Самборі  освятили два автомобілі перед відправленням на фронт

Поширити

Вареники, голубці, пиріжки, пампухи, снікерси і спартаки – загалом понад два десятки ящиків та кілька відерок гостинців у переддень Стрітеня наготували педагоги Страшевицької школи для військових.

  • Пані Ольга з дочкою Любою після роботи домашню кухню перетворили на міні- волонтерський цех – щоб подарувати воїнам тепло рідного дому, приготували кілька кілограмів домашньої їжі.
  • Мама та дружина Наталія довгий вечір присвятила не лише своїм рідним – вона вдячна військовим за спокійні дні і ночі в тилу і напекла ящик кексиків.

Це лише три факти, які наводимо як ілюстрацію згуртованості жителів Старосамбірської громади у спільному намірі: миру й перемоги.

Господині знали, що їхні домашні страви у скорому часі будуть на столах у захисників. Заохотив людей ділитися теплом рідного дому з воїнами Старосамбірський отець-декан ПЦУ Іоан Білик.

Сьогодні, у свято Стрітення,  після святкової Літургії, два автомобілі освятили.

«Хай Господь береже наших синів-воїнів, які будуть виконувати завдання на цих автомобілях та прийме пожертву від тих, хто коштами чи роботою долучився до цієї справи», – сказав отець Іван.

Священник поблагословив воїнів і волонтерів у щасливу дорогу і вручив їм молитовники, а небайдужі старосамбіряни передали освячені свічечки.

«Візьміть ще хлопчики і свічечки, я їх багато разів освячувала, хай Боже світло буде з вами»,  – каже літня пані воїну. Той взяв, відповідаючи, що знає, що без Бога ні на крок.

«Швидку подарував українській армії священник з Італії. Синє авто з Латвії. Автомобілі поїдуть у 12 бригаду національної гвардії  «Азов» і будуть працювати як евакуаційні. Для фронту вони передані, завдячуючи співпраці Міжнародних сил спеціальних операцій медичного та інженерного корпусу «Азову». Ми відремонтували, дякуємо за кошти на це Волошинівському старостинському округу. А парафіянам Старого Самбора за смаколики, заправку. Будуть служити на перемогу», – каже «ВГП» волонтер Володимир Боднар.

Ваш Голос Прикарпаття