17 Липня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Кого з довгожителів Старосамбірської громади вітали у січні

Поширити

Минулого, 2023 року, в Старосамбірській громаді з ініціативи міського голови Ігоря Трухима запровадили програму, яка дозволяє ювілярам 90, 95,100 років відчути увагу і повагу від громади. Представники влади не лише гарний настрій дарували привітаннями та квітами, але й матеріальну підтримку – грошовий сертифікат на суму 3 тисячі гривень. Не відійшли від цієї традиції й у 2024 році. У Старосамбірській громаді є понад 40 довгожителів, до кого завітають посадовці у цьому році.

22 січня своє 95-ліття зустріла поважна мешканка міста Старий Самбір Любов Сольчаник. У цей святковий день зі словами привітань, з нагоди ювілею, до Любові Степанівни завітали керуючий справами апарату Старосамбірської міської ради Володимир Хітчак та заступниця начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старосамбірської міської ради Галина Лужецька.

Ювілярці подякували за невтомну працю, побажали найголовнішого – міцного здоров’я, любові, сердечного тепла, душевного спокою та мирного неба над головою.

Любов Степанівна, колишня головна бухгалтерка районної лікарні з радістю та великим хвилюванням приймала вітання й охоче розповідала про свій життєвий шлях.

Тижнем раніше, 14 січня, у колі своєї родини, 90-річний ювілей зустріли поважні мешканці Старосамбірської територіальної громади зі села Сушиця Євгенія Сіка та села Великосілля Розалія Павліш.

«Кожен візит до людей поважного віку унікальний. Він приносить радість не лише ювілянтам, родині, а й нам. Бо за плечима кожної людини нелегка доля. До прикладу, Розалія Павліш у такому віці оплакує внука Олега, молоде життя якого забрала повномасштабна війна. А пані Євгенія Сіка зі Сушиці має унікальну пам’ять та інтелект. Вона цитувала багато віршів, знає мовні правила і мріяла стати колись учителькою. Та не вступила до комсомолу, тому й не стала студенткою за тодішньої радянської влади. Наші довгожителі – це наша гордість», – ділиться враженнями від візитів Галина Лужецька.

Нагадаємо, першою ювіляркою 2024 року, до кого завітали посадовці, була 90-літня Устина Антошик. Вона також у свій поважний вік спілкується виважено і глибоко. Життєрадісна і любить життя, молода душею і відкрита до людей. Відвідинам гостей була дуже рада і дякувала, що пам’ятають про людей зрілого віку

Ваш Голос Прикарпаття