21 Червня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

У Старій Солі скоро запрацює добровільна пожежна команда

Поширити

У Старосамбірській громаді незабаром запрацює добровільна пожежна частина. Вона діятиме у Старій Солі. Там уже облаштували приміщення за європейськими стандартами. А сьогодні, 6 вересня, на сесійному засіданні депутати проголосували за прийняття на роботу трьох водіїв пожежних машин.

«Навіть під час війни, коли усі наші зусилля скеровані задля перемоги, ми реалізуємо хорошу справу. Стараннями громади, ініціативністю та власними зусиллями нам вдається, окрім пожежної частини у Старому Самборі та Волошиново, запустити місцеву команду в Старій Солі. Нещодавно делегація нашої громади відвідала Кольбушова, місто-побратим у південно-східній Польщі. Там зокрема, тривав фестиваль, мета якого підтримати поранених військових, які лікуються у Київському госпіталі. Окрім того, мали зустріч з владою міста. Погодили передачу пожежного автомобіля нашій громаді. Незабаром отримаємо», – прокоментував нашому сайту міський голова Старого Самбора Ігор Трухим.

До слова, для працівників добровільної пожежної дружини Старої Солі у Польщі вже шиють форму. Загалом же Старосамбірська громада отримає 4 пожежні автомобілі. Два – від служби надзвичайних ситуацій, і ще два від партнерів з Польщі.

Ваш Голос Прикарпаття