20 Травня, 2024

Радіо Онлайн

Ваш Голос Прикарпаття

Регіональне видання Самбірщини

Триває збір коштів на автомобіль для самбірських саперів

Поширити

Люба КІПОРЕНКО

З часу повномасштабного вторгнення усі ми вже точно звикли до збору коштів на потреби нашого мужнього війська. Бо хто, як не вони, не пустять сюди ворога. Та хто, як не ми, маємо максимально підтримувати їх. І от сьогодні розпочали збір коштів на автомобіль для наших саперів.

Інформацію про збір опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук сестра військового Наталія Васьків.

«Для наших братчиків-саперів, де служить мій рідний брат, потрібно придбати автомобіль. Наразі вони виконують завдання на декількох напрямках й потребують машину для того, щоб ефективніше та оперативніше проводити завдання з розміновування», – написала жінка.

Для покупки не вистачає 100 000 гривень. Це велика сума для однієї людини. Але ж нас багато. Ми зможемо. Воїни розраховують на нашу підтримку.  

У складі цього полку сьогодні служить багато наших земляків. Серед них і Богдан Дмитришин зі Старого Самбора. Нам вдалось коротко поспілкуватись у соцмережі.

«Знаєш, здається, навіть нема потреби пояснювати для чого на фронті автомобілі. Машина – це не просто забаганка. Це ж наша оперативність, швидкість, зручність. Відтак – і ефективність. Знаю, що наші земляки щирі та чуйні люди й вже зовсім скоро машина допомагатиме нам у виконанні завдань. Тож наперед вдячні кожному» – каже Богдан.

Посилання на банку тут

Номер картки: 5375411200561491

Ваш Голос Прикарпаття